Wrocławska Mapa Rzemieślników

Artmasz
Serwis maszyn do szycia, pisania
Trzebnicka 19/3
pon-pt: 9:00 - 17:00
sob: 10:00 - 14:00
Studio fotograficzne Janusz
Zakład fotograficzny
Henryka Pobożnego 4
pon-czw: 9:00 - 17:00
pt: 9:00 - 15:30
sob: 10:00 - 13:00
Kupszose.pl
Serwis rowerowy
Władysława Łokietka 7
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 11:00 - 16:00
Kolektyf
Grafika i ilustrowanie
Ludwika Rydygiera 23
pon-pt: 10:00 - 17:00
Zakład RTV Jan Żurek
Serwis urządzeń elektrycznych
Pomorska 49
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 13:00
AG Jubiler
Jubilerstwo i złotnictwo
Bolesława Chrobrego 20
pon-pt: 10:00 - 17:00
sob: 10:00 - 13:00
Zakład Szewski Harasiuk Piotr
Szewstwo
Bolesława Chrobrego 34
pon-pt: 9:00 - 17:00
sob: 9:00 - 14:00
Rymarstwo Anna
Kaletnictwo
Henryka Pobożnego 21
pon-pt: 10:00 - 18:00
Kuferek z Koralikami
Jubilerstwo i złotnictwo
Księcia Józefa Poniatowskiego 24
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 14:00
MihaDo Guitar Studio
Serwis instrumentów muzycznych
Plac św. Macieja 2
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 14:00
Sekuna Andrzej, Władysława i Danuta
Piekarnia
Kazimierza Jagiellończyka 1
pon-pt: 6:00 - 18:00
sob: 6:00 - 13:00
Zakład Fotograficzny FOTO-LUX
Zakład fotograficzny
Pomorska 15/17
pon-pt: 10:00 - 18:00
Teresa Urbanek Usługi krawieckie
Krawiectwo
Bolesława Chrobrego 22
pon-pt: 10:00 - 17:00
sob: 9:00 - 12:00
Krzysztof Krajewski - Złoto Nadodrza
Piekarnia
Henryka Pobożnego 20
pon-pt: 6:00 - 18:00
sob: 6:00 - 14:00
Zakład ślusarski Andrzej Robak
Ślusarstwo
Jedności Narodowej 68
pon-pt: 7:00- 15:00
Hultaj
Serwis rowerowy
Ludwika Rydygiera 3
pon-pt: 10:00 - 16:30
Zakład Zegarmistrzowski Halina Kotwica
Zegarmistrzostwo
Pomorska 52/1A
pon-pt: 11:00 - 18:00
Ramy-Domański Galeria luster i ram
Pracownia ram
Bolesława Chrobrego 28
pon-pt: 10:00 - 16:00
Usługi krawieckie, tkaniny, napy
Krawiectwo
Bolesława Chrobrego 42a
pon: 12:00 - 18:00
wt-czw: 10:00 - 18:00
pt: 10:00 - 16:00
Spinning naprawa i sprzedaż sprzętu wędkarskiego
Inne
Plac św. Macieja 3
pon-pt: 10:00 - 17:00
sob: 10:00 - 14:00
Jubiler Adrianowicz Grzegorz
Jubilerstwo i złotnictwo
Św. Wincentego 7
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 14:00
Wili Wianki
Florystyka
Ołbińska 2A
pon: 9:00 - 18:00
wt: 12:00 - 18:00
śr-pt: 9:00 - 18:00
sob: 8:00 - 14:00
Pracownia 17
Krawiectwo
Ludwika Rydygiera 32
pon-pt: 11:00 - 18:00
sob: 11:00 - 14:00
POCO Galeria
Galeria sztuki i rękodzieła
Pomorska 55/32u
pon-pt: 8:00 - 16:00
Ramy-Domański Pracownia pozłotnicza
Renowacja, stylizacja mebli
Bolesława Chrobrego 28
pon-pt: 10:00 - 16:00
Zerka Studio
Grafika i ilustrowanie
Śrutowa 17/2
pon-pt: 9:00 - 17:00
Pracownia Panato
Inne
Jedności Narodowej 68a
pon-pt: 8:00 - 16:00
Zakład Usługowy Naprawy Maszyn Biurowych Serwis Niszczarek i Maszyn do Szycia
Serwis maszyn do szycia, pisania
Władysława Łokietka 7
pon-pt: 9:00 - 17:00
Cukiernia Mariusz Pycyk
Cukiernictwo
Ptasia 15
pon-pt: 8:00 - 15:00
sob: 8:00 - 14:00
Drukarnia Otwarta12
Drukarnia
Otwarta 12
pon: 11:00 - 17:00
wt: 10:30 - 17:00
śr-pt: 11:00 - 17:00
Zakład Szewski Harasiuk Piotr
Kaletnictwo
Bolesława Chrobrego 34
pon-pt: 9:00 - 17:00
sob: 9:00 - 14:00
Zerka Studio (Decotive)
Galeria sztuki i rękodzieła
Śrutowa 17/2
pon-pt: 9:00 - 17:00
Pracownia złotniczo - srebnicza Górczyńscy
Jubilerstwo i złotnictwo
Jedności Narodowej 86
pon-pt: 10:00 - 17:00
1,618 - Pracownia Złotnicza Przemysław Wańczyk
Jubilerstwo i złotnictwo
Władysława Łokietka 9
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 17:00
Naprawa sprzętu AGD Roman Kustrung
Serwis urządzeń elektrycznych
Pomorska 49
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 13:00
MiserArt
Inne
Wojciecha Cybulskiego 35a
pon-pt: 10:00 - 16:00
Maria Potrafi
Krawiectwo
Bolesława Chrobrego 34
pon-pt: 10:00 - 17:00
Zakład dorabiania kluczy
Ślusarstwo
Trzebnicka 5
pon-pt: 9:30 - 17:30
Dobry chleb
Piekarnia
Jedności Narodowej 88
pon-pt: 6:00 - 18:00
sob: 6:00 - 13:00
Pracownia ramiarska Cichutowie
Pracownia ram
Św. Wincentego 31
pon-pt: 11:00 - 18:00
sob: 11:00 - 14:00
Pracownia Krawiecka "Livia" Mariola Wardak
Krawiectwo
Rydygiera 63/1A
pon-pt: 9:00 - 17:00
Anatol-Tapicer PU Anatol Korolczuk
Tapicerstwo
Kazimierza Jagiellończyka 7
pon-pt: 8:00 - 16:00
Manufactura Sp. z o.o. Dariusz Strzelecki
Intoligatorstwo
Św. Wincentego 7
pon-pt: 10:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00
On zmywa
Cukiernictwo
Bolesława Chrobrego 26
pon-pt: 12:00 - 18:00
sob: 10:00 - 14:00
MOYA Autorska Galeria Sztuki Magdalena Kucharska & Andrzej Kucharski
Galeria sztuki i rękodzieła
Księcia Witolda 2
sob: 12:00 - 18:00
niedz: 12:00 - 17:00
Salto naprawa głośników
Serwis urządzeń elektrycznych
Trzebnicka 23
pon-pt: 8:00 - 16:00
Natura rzeczy
Wyroby ekologiczne i zero waste
Ludwika Rydygiera 47
pon: 12:00 - 17:00
wt: 11:00 - 18:00
śr: 11:00 - 16:00
czw-pt: 11:00 - 18:00
sob: 12:00 - 15:00
Nature Concept
Florystyka
Plac Staszica 22
pon: 11:00 - 17:00
wt-pt: 10:00 - 18:00
sob: 11:00 - 14:00
Mutant Letterpress w Miejscu przy miejscu
Drukarnia
Plac Strzelecki 12
śr-pt: 10:00 - 18:00
Serwis rowerowy Grzegorz Jamka
Serwis rowerowy
Jana Kilińskiego 23
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 14:00
Lodziarnia Roma
Cukiernictwo
Ludwika Rydygiera 5
pon-pt: 11:00 - 20:00
niedz: 11:00 - 20:00
Pan Robótka
Szewstwo
Jedności Narodowej 69
pon-pt: 10:00 -19:00
sob: 9:00 -15:00
Pan Robótka
Ślusarstwo
Jedności Narodowej 69
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 9:00 - 15:00
Słodki Biznes
Cukiernictwo
Paulińska 10/1
pon-pt: 10:00 - 17:00
sob: 10:00 - 12:00
Compdruk poligrafia
Drukarnia
Henryka Brodatego 4
pon-pt: 9:00 - 16:30
Optyk miły dla oka Katarzyna Rojek
Inne
Słowiańska 15
pon-śr: 10:00 - 18:00
czw: 10:00 - 17:00
pt: 10:00 - 18:00
sob: po zapisach
Ostrzę Ostrze
Ślusarstwo
Plac Staszica 2b
pon-pt: 10:00 - 17:00
Pracownia krawiecka Dorota Sobol
Krawiectwo
Kurkowa 21
pon-pt: 9:00 - 16:30
IgłaNitka
Krawiectwo
Henryka Sienkiewicza 51
pon-pt: 10:00 - 18:00
WS Introligator
Intoligatorstwo
Stefana Wyszyńskiego 75
pon-pt: 10:00 - 16:30
Słodka Kraina
Cukiernictwo
Nowowiejska 88/1B
pon-pt: 6:30 - 19:00
sob: 7:30 - 16:00
niedz: 9:00 - 16:00
Pracownia krawiecka Anetta Ejlak
Krawiectwo
Stefana Jaracza 75d
Zegarmistrzostwo Grzegorz Sławiński
Zegarmistrzostwo
Jedności Narodowej 176
pon-pt: 10:00 - 17:00
Zakład renowacji Kołder Elżbieta Ksztoń
Inne
Stefana Żeromskiego 54
pon: 14:00 - 19:00
wt: 10:30 - 16:00
czw: 10:30 - 16:00
pt: 10:30 - 16:00
Zakład zegamistrzowski Zbigniew i Waldemar Trzaska
Zegarmistrzostwo
Nowowiejska 28
pon-pt: 11:00 - 18:00
sob: 11:00 - 14:00
Arno
Szewstwo
Jedności Narodowej 187
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 14:00
Arno
Ślusarstwo
Jedności Narodowej 187
pon-pt: 10:00 -18:00
sob: 10:00 - 14:00
Wyrób i naprawa obuwia Leszek Zbylut
Szewstwo
Stefana Wyszyńskiego 102
pon-pt: 9:00 - 16:00
Piekarnia A.J.M. Żelazny
Piekarnia
Norberta Barlickiego 15
pon-pt: 5:00 -17:00
sob: 5:00 - 14:00
Klucz Mechanika Precyzyjna Krzysztof Korybski
Ślusarstwo
Oleśnicka 13
pon-pt: 11:00 - 18:00
Zakład elektromechaniczny Ryszard Andrzejewski
Serwis urządzeń elektrycznych
Oleśnicka 9
pon-pt: 8:00 - 16:00
sob: 8:00 - 13:00
Zakład krawiecki Józef Musiał
Krawiectwo
Kluczborska 1
pon-pt: 10:00 - 18:00
Usługi Zegarmistrzowskie Wiesław Wojtkowiak
Zegarmistrzostwo
Bolesława Chrobrego 38
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 11:00 - 14:00
Ładne Rzeczy
Galeria sztuki i rękodzieła
Jedności Narodowej 75
pon-pt: 11:00 - 18:00
sob: 10:00 - 15:00
Cub Clothes
Krawiectwo
Jedności Narodowej 96
wt-pt: 12:00 - 18:00
sob: 12:00 - 16:00
Macondo
Galeria sztuki i rękodzieła
Pomorska 19
pon: 12:00 - 19:00
wt-pt: 12:00 - 20:00
sob: 12:00 - 20:00
Tailor's point
Krawiectwo
Szczytnicka 43
pon-wt: 11:00 - 17:00
czw-pt: 11:00 - 17:00
Klucznik
Ślusarstwo
Plac Grunwaldzki 12-14b
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 15:00
Zakład szklarski
Pracownia ram
Benedykta Polaka 16
pon-pt: 09:00 - 17:00
Zakład Szklarski
Zakład szklarski
Benedykta Polaka 16
pon-pt: 9:00 - 17:00
Pracownia Obuwia Tanecznego Tango
Szewstwo
Benedykta Polaka 18
pon-pt: 9:30 - 17:00
sob: 10:00-14:00
BuT Serwis
Szewstwo
Marii Curie-Skłodowskiej 53
pon-pt: 11:00 - 17:00
Usługi Kaletnicze Ryszard Bieganowski
Kaletnictwo
Plac Grunwaldzki 4
pon-pt: 9:00 - 17:00
Zakwas Studio
Ceramika
Szczytnicka 40/1b
pon-pt: 11:00 - 18:00
Koraliczki
Jubilerstwo i złotnictwo
Marii Curie-Skłodowskiej 7
pon-pt: 11:00 - 18:00
Pracownia Złotnicza Fason
Jubilerstwo i złotnictwo
Marii Curie-Skłodowskiej 9
pon-pt: 11:00 - 18:00
Kwiaty Kawy
Florystyka
Szczytnicka 44
pon-pt: 09:00 - 18:00
sob: 9:00 - 16.00
niedz: 09:00 - 16:00
Pączuś
Cukiernictwo
Mikołaja Reja 21
pon-pt: 6:00 - 17:00
sob: 6:00 - 16:00
Naprawa rowerów Jerzy Galwas
Serwis rowerowy
Józefa Poniatowskiego 7b
pon-pt: 9:00 - 18:00
sob: 9:00 - 13:00
Kwiaciarnia Nadodrze
Florystyka
Probusa 11b
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 11:00 - 15:00
niedz: 11:00 - 15:00